Магазин ОДЕВАЕВЪ онлайн журнал

Стильний та спортивний: Porsche представили нову модель авто

Cayenne Coupé

Увлечения

22 Апреля 2019 Просмотров: 32

Стильний та спортивний: Porsche представили нову модель авто

Компанія Porsche розширює модельний ряд Cayenne. У третьому поколінні цієї надзвичайно успішної моделі з’явився ще більш спортивний автомобіль – Cayenne Coupé. «У цьому купе встановлено всі основні технічні системи сучасного Cayenne, але новинка має більш динамічний дизайн і нові технічні елементи, що роблять її більш прогресивною, атлетичною та хвилюючою», – каже Олівер Блуме, голова виконавчої ради Porsche AG. До головних характерних рис нової моделі Cayenne належать гостріші лінії з абсолютно новою задньою частиною, адаптивний задній спойлер, заднє сидіння із характеристиками двох роздільних сидінь та два різні типи даху: стандартний панорамний зі скляною поверхнею та опціональний карбоновий.

«Лінія даху, що переходить у задню частину кузова під значно крутішим кутом, ще більше підкреслює динамізм дизайну Cayenne Coupé та перетворює його на модель з найспортивнішою зовнішністю у сегменті», – каже Міхаель Маурер, віце-президент Porsche з дизайну.

Цей ефект підсилюється заднім спойлером, що акцентує виразний силует Coupé. Вітрове скло і Астійка мають більший кут нахилу, ніж у звичайного Cayenne, завдяки зниженню краю даху на 20 міліметрів. Зміна дизайну задніх дверей і крил дала змогу розширити плечі автомобіля на 18 міліметрів, що додало «мускулистості» формам автомобіля. Задню табличку для номерного знаку інтегровано у бампер, що візуально зменшує відстань між автомобілем і дорогою.

Модель виходить на ринок із двома потужними двигунами. Cayenne Coupé оснащено шестициліндровим турбодвигуном робочим об’ємом три літри, потужністю 340 к. с. і максимальним крутним моментом 450 Нм. Пакет Sport Chrono забезпечує розгін від 0 до 100 км/год за 6,0 секунди, а завдяки опціональним легким спортивним пакетам ця цифра зменшується до 5,9 секунди. Максимальна швидкість цього автомобіля становить 243 км/год. Потужніша версія, Cayenne Turbo Coupé, має восьмициліндровий чотирилітровий бі-турбо двигун із потужністю 550 к. с. і максимальним крутним моментом 770 Нм. Cayenne Turbo Coupé розганяється з нуля до 100 км/год за 3,9 секунди та розвиває швидкість 286 км/год.

Новий Porsche Cayenne Coupé можна замовити вже зараз, але в дилерській мережі Porsche в Україні він з’явиться у жовтні 2019 року. 

Написать комментарий
Написание комментария требует предварительной регистрации на сайте

У меня уже есть регистрация на odevaev.com

Ваш E-mail или логин:


Я новый пользователь

Адрес e-mail:*


Имя:


Пароль:*


Фамилия:


Подтверждение пароля:*


Защита от автоматической регистрации

Введите слово на картинке*

CAPTCHA

Ничего не найдено